Strona główna  >  Metody kształcenia
Metody kształcenia

Szkolenia będą prowadzone nowoczesną metodą blended learning, wykorzystującą zalety dwóch metod nauczania: zdalnego nauczania typu e-learning i metody tradycyjnej. Oznacza to harmonijne połączenie takich narzędzi edukacyjnych, jak: warsztaty praktyczne, ćwiczenia, wykłady, e-szkolenia, e-testy, e-konsultacje z trenerem itp. Zakres wykorzystania poszczególnych narzędzi podczas szkolenia zależy od diagnozy potrzeb szkoleniowych dokonanej przez trenera i specyfiki samej grupy.

Otwarta platforma edukacyjna

Dostęp do otwartej platformy edukacyjnej Fronter wykorzystywanej podczas szkolenia gwarantuje każdemu uczestnikowi m.in. możliwość zdalnej pracy w grupie, współtworzenia i udostępniania danych, uczestniczenia w testach sprawdzających i ankietach on-line, wykorzystywania nowoczesnych narzędzi do komunikacji z trenerem i innymi uczestnikami. Każdy z uczestników projektu ma zapewniony darmowy dostęp do platformy przez okres 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia udziału w projekcie.
DATA AKTUALIZACJI: 2010-02-04
» Na górę » Start » Drukuj
2020-07-10 © VULCAN sp. z o.o. :: Serwis WWW Ośrodka Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia