Strona główna  >  Rekrutacja
Rekrutacja

Adresaci szkoleń

Szkolenia są dedykowane pracownikom urzędów gmin: wydziałów edukacji i wydziałów finansowo-księgowych, budżetowych, referatów finansowych gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z terenu całej Polski.

Udział w projekcie umożliwi im zdobycie kompetencji z zakresu posługiwania się technologią informacyjną w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych.

Planujemy przeszkolenie 800 pracowników urzędów gmin, po 50 z każdego województwa, w 80 dziesięcioosobowych grupach szkoleniowych. 

Kiedy należy zgłosić się na szkolenie?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego już teraz warto zgłosić chęć uczestnictwa. Im wcześniej zgłoszenie zostanie wysłane, tym większa szansa na zakwalifikowanie się do wybranego modułu specjalistycznego!  

Warunki uczestnictwa w projekcie

Zgodnie z założeniami projektu, uczestnikami szkoleń mogą zostać:

  • pracownicy urzędów gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z terenu całej Polski,
  • zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w wydziałach finansowych i wydziałach edukacji urzędów gmin, odpowiedzialnych za zarządzanie oświatą, przygotowywanie budżetów, sprawozdań finansowych i zarządzanie cyklem budżetowym lub pracownicy zatrudnieni w innych wydziałach, którzy wykonują zadania związane z zarządzaniem oświatą lub zarządzaniem cyklem budżetowym.

Prosimy też o zapoznanie się ze szczegółowymi, określonymi w regulaminie, warunkami uczestnictwa w projekcie.

DATA AKTUALIZACJI: 2009-11-05
» Na górę » Start » Drukuj
2020-07-13 © VULCAN sp. z o.o. :: Serwis WWW Ośrodka Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia