Strona główna  >  Rekrutacja  arrow  Terminy i miejsca szkoleń
Terminy i miejsca szkoleń
Zasada doboru miejsc i terminów szkoleń

Szkolenia będą realizowane na terenie całej Polski od stycznia do końca października 2009 r. Konkretne miejsca i szczegółowe terminy szkoleń są ustalane na podstawie kolejności zgłoszeń i miejsca zatrudnienia zgłaszających się osób, przy jednoczesnym uwzględnieniu limitu miejsc na poszczególne moduły szkoleniowe. Priorytetem dla organizatora przy ustalaniu miejsc i terminów szkoleń będzie każdorazowo komfort uczestników, tj. stosunkowo niewielka odległość od miejsca zatrudnienia i termin realizacji stosunkowo bliski wobec terminu wysłania przez uczestnika formularza zgłoszenia na szkolenie.

Szczegółowe informacje nt. miejsca i terminu szkolenia zostaną przekazane uczestnikowi po zakwalifikowaniu jego zgłoszenia na szkolenie. Poszczególne etapy rekrutacji omawia regulamin szkoleń.

Kiedy należy zgłosić się na szkolenie?

Z dniem 16 października 2009 r. zakończyliśmy rekrutację do uczestnictwa w projekcie.

Terminy i miejsca szkoleń

Z końcem października 2009 r. kończy się realizacja szkoleń z modułów specjalistycznych: Zarządzanie finansami na poziomie JST i Zarządzanie obsługą cyklu budżetowego w oświacie na poziomie JST. Zgodnie z regulaminem projektu mogą brać w nich udział osoby, które zakończyły udział w pierwszym, ogólnym module szkoleniowym: Zaawansowane umiejętności obsługi komputera w pracy administracyjnej.
DATA AKTUALIZACJI: 2010-02-04
» Na górę » Start » Drukuj
2024-03-13 © VULCAN sp. z o.o. :: Serwis WWW Ośrodka Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia